Welcome to Greek Asian Dramas!!!
Please type your username and code to Log in.
If you aren't a member yet, don't hesitate come join us!!
Welcome to Greek Asian Dramas!!!
Please type your username and code to Log in.
If you aren't a member yet, don't hesitate come join us!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Οι πιο αστείες σκηνές

Go down 
4 posters
AuthorMessage
nabi
Member
Member
nabi


Join date : 2011-02-06
Age : 30
Location : Between a prince and an angel~

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyWed Aug 03, 2011 4:15 am

Ζηλεύοντας κλασσικά από το d-addicts σκέφτηκα να ανοίξω και εδώ ένα τέτοιο τοπικ~~~

Λοιπόν για πείτε... Ποια σκηνή σας έκανε να γελάσετε??? ^_^



Για εμένα μία από τις πιο αστείες σκηνές ever ήταν από το Personal Taste όταν ο Jin Ho έχει μόλις μετακομίσει στο σπίτι της GaeIn και ψάχνει τα σχέδια του σπιτιού και ξαφνικά εμφανίζεται η GaeIn με ένα αλυσοπρίονο ~~ Ανεκτίμητη σκηνή

Spoiler:

Για πείτε και τις δικές σας αγαπημένες αστείες σκηνές~~
Back to top Go down
GDragonFanClub
Moderators
Moderators
GDragonFanClub


Join date : 2011-05-16
Age : 27
Location : Στο δωματιο του Jae Wook

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyWed Aug 03, 2011 4:30 am

ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΙΝΤΕΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΗΗΛΗΣΩ !


Spoiler:
Back to top Go down
http://greekpop.asiat-world.com/
Replay-Doo
Member
Member
Replay-Doo


Join date : 2011-07-30
Age : 31
Location : Καλαμάτα

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyWed Aug 03, 2011 8:20 am

@nabi Δεν μπορείς να φανταστείς για πόση ώρα γελούσα όταν είχα δει αυτή την σκηνή! Είχα πέσει κάτω από τα γέλια!!!

_____

Μια σκηνή που μου έρχεται στο μυαλό τώρα είναι από το πρώτο επεισόδιο του "City Hunter" όπου ο Lee Minho καταβρόχιζε ό,τι έβλεπε μπροστά του...

με ξάφνιασε πόσο γρήγορα έτρωγε... αλλά και πως όταν μιλούσε αυτά μου έτρωγε "εκτοξεύονταν" . . .

μαμ μαμ:
Back to top Go down
nabi
Member
Member
nabi


Join date : 2011-02-06
Age : 30
Location : Between a prince and an angel~

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyThu Aug 04, 2011 5:52 am

Ο συγκεκριμένος ώρες-ώρες έχει πολύ γέλιο~~~ Εκεί που τρώει είναι από τη μία Οι πιο αστείες σκηνές 501696 και από την άλλη Οι πιο αστείες σκηνές 528179 ... Αχ~~~

Μία ακόμα από τις αγαπημένες μου αστείες σκηνές είναι από το "You're beautiful"~~

Όταν η Go Mi Nam πηγαίνει στο πρώτο επεισόδιο να επιστρέψει το mp3 του Tae Kyung ...

Spoiler:
Back to top Go down
Replay-Doo
Member
Member
Replay-Doo


Join date : 2011-07-30
Age : 31
Location : Καλαμάτα

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyThu Aug 04, 2011 11:48 am

Οι δύο αγαπημένες μου αστείες σκηνές από το Personal Taste...
μμμ..μάλλον θα έλεγα πως δεν είναι απλά οι αγαπημένες μου σκηνές από το συγκεκριμένο drama αλλά γενικότερα από ότι drama έχω δει....

Αυτή η σειρά ήταν κορυφή!
__________
Αυτό το ζευγάρι ήταν daebak!
Spoiler:

Και η δεύτερη αγαπημένη μου που δεν μπορώ να κρατηθώ κάθε φορά που την βλέπω....
Spoiler:
Back to top Go down
nabi
Member
Member
nabi


Join date : 2011-02-06
Age : 30
Location : Between a prince and an angel~

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyThu Aug 04, 2011 7:37 pm

Ειδικά η δεύτερη σκηνή είναι θεϊκή ~~~ Πραγματικά είχα πεθάνει στο γέλιο όταν έβλεπα το συγκεκριμένο drama... Ο Minho είναι απλά τέλειος~~~ Οι πιο αστείες σκηνές 0273
Back to top Go down
GDragonFanClub
Moderators
Moderators
GDragonFanClub


Join date : 2011-05-16
Age : 27
Location : Στο δωματιο του Jae Wook

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyTue Aug 30, 2011 3:14 am


ειναι απο Marry Me(Tαιβανεζικο) δεν το εχω δει το δραμα αλλα θα το δω τωρα που τελειωνω ενα αλλο ! ειανι παρα πολυ αστειο !
την στιγμη με τις πορτες ειανι..........καλα πεθανα !
Back to top Go down
http://greekpop.asiat-world.com/
cinderella18
Member
Member
cinderella18


Join date : 2011-03-04
Age : 34
Location : Thessaloniki

Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές EmptyWed Aug 31, 2011 11:37 pm

genika funny skhnes mou erxontai mono apo to secret garden..pou na tis valw oles..eidika autes pou o Hyunbin evgaze tin ginaika apo mesa tou ahahahhha
auto to video exei polles tetoies skines..kai to latreuw..:P

giggle
Back to top Go down
Sponsored content





Οι πιο αστείες σκηνές Empty
PostSubject: Re: Οι πιο αστείες σκηνές   Οι πιο αστείες σκηνές Empty

Back to top Go down
 
Οι πιο αστείες σκηνές
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Info & Rules :: Let's Chat!-
Jump to: